טיפים לעיצוב מכון היופי

אם תמיד חלמת על פתיחת מכון יופי, שלב העיצוב של המתחם הוא השלב המרגש ביותר. זהו השלב שבו כל הפנטזיות שראית בדמיונך מתגשמות ואת יכולה להתחיל לממש אותן אחת אחרי השנייה. כל אחת שפותחת מכון יופי משקיעה לא מעט זמן במחשבה על הפריטים הנכונים שייכנסו לחלל המכון. מהריהוט ועד לבחירת מעמד ללקים. אספנו עבורכן כמה טיפים מהמומחים בעיצוב פנים שיעזרו לכן להפוך את החלום למציאות.

צבע ועוד קצת צבע, אבל לא יותר מדי

המרחק בין מכון יופי בעל תדמית זולה לבין מכון מעוצב ומזמין הוא קטן מאד – בעיקר כאשר מדובר בעיצוב המכון. כדי להבטיח שהלקוחות הפוטנציאליים שלך, שעוברים ליד המכון שלך מדי יום, לא יחשבו שמדובר במקום זול חשוב לבחור בצבעים הנכונים לעיצוב המכון. בחרי במספר גוונים קטן יחסית ואל תבססי את העיצוב על צבעים צעקניים מדי שיכולים להפריע בעין ללקוחות רבים.

אל תעמיסי

ממש כמו שלא כדאי לבחור בצבעים צועקים מדי כך לא כדאי שהמוצרים שיש במכון יצעקו ללקוחות שלך מכל פינה ובקיצור – לא כדאי להעמיס. אם את רוצה להציג את המוצרים שלך בחרי במעמדי פרספקס יפים ואסתטיים לתצוגה, שניתן לרכוש מחברות המתמחות בקידום עסקים ומוצרים. תוכלי למשל לבחור מעמד תצוגה ללקים מתוך מגוון גדול של מעמדים ולהציב עליו את הלקים בהם את משתמשת לטיפולי מניקור ופדיקור. תוכלי לבחור מתקן תצוגה של קרמים ומוצרי קוסמטיקה במעמדים המתאימים להם. פזרי את המעמדים ברחבי המכון כך שלא יהיו מרוכזים במקום אחד ויצרו מראה עמוס.

השקיעי בנוחות של הלקוחות

בין אם מדובר בגישה נוחה לכל קולקציית הלקים שלך, על ידי הנחת מעמד תצוגה במקום נוח, או בחירה של ריהוט נעים ומפנק שיספר מקום ישיבה לכל מי שממתינה בתור לטיפול, אין ספק שהנוחות של הלקוחות שלך צריכה לבוא במקום הראשון. לצד שירות טוב, מכון יופי שלא מרגיש מפנק ונינוח לא ימשוך אליו לקוחות. חשוב לדאוג שהמקום יהיה נעים, מזמין ומעוצב ושלא יהיה עמוס ורועש מדי. בחרי ברהיטים מעוצבים ונוחים, במעמדים להצגת מוצרים שיהיו נגישים ללקוחות ובפריטי נוי בודדים שלא יצרו עומס.

עיצוב של מכון יופי יכול להפוך מכון קטן ומתחיל למצליח מאד ומכון מצליח לכישלון מסחרר. הלקוחות שלך צריכים לדעת שהם מגיעים למקום שבו הושקעה מחשבה בכל דבר ודבר. מבחירת הריהוט דרך בחירת חפצי הנוי ועד מעמד ללקים – הכל צריך להיות עם מחשבה על הלקוח.

פורסם בקטגוריה בלוג פרספקס, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.