מתקני תצוגה מפרספקס – שילוב של יופי, איכות ונוחות

היום כל בעל עסק מבין שצריך להשקיע בבחירה ובעיצוב של מתקני תצוגה איכותיים, על מנת להציג בצורה ראויה ומכובדת את מוצרי החברה (וכפועל יוצא מכך, גם למכור אותם בצורה אפקטיבית ורווחית יותר).
למתקני התצוגה העשויים מפרספקס יש מספר תכונות ייחודיות, שהופכות אותם לאטרקטיביים על פני המתחרים הקיימים בשוק.

מהו פרספקס?

מי שעדיין לא יודע ולא מכיר, הפרספקס הוא פולימר אקרילי, המזכיר בצורתו הוויזואלית זכוכית רגילה ובתכונותיו "הפנימיות" חומרי פלסטיק. ניתן לומר באופן כללי כי דווקא בשילוב המיוחד הזה טמונה גם הייחודיות של הזכוכית האקרילית המשובחת.


כיוון שמדובר בחומר גלם נוח לעיבוד, ניתן ליצור באמצעותו מגוון בלתי נדלה של דגמים.
במילים אחרות, ניתן ליהנות מהיצע מגוון ומרשים ביותר של מתקני תצוגה מפרספקס מעוצבים, אטרקטיביים ומושכי עין. ואכן, בכל מה שקשור לעיצוב הוויזואלי, לרושם הראשוני יש חשיבות רבה ולכן ידם של מתקני התצוגה העשויים מזכוכית אקרילית היא על העליונה.

כמו כן, העובדה שניתן ליצור באמצעות הזכוכית האקרילית האיכותית מגוון צורות, צבעים, מרקמים וגימורים מאפשרת לכל בעל עסק למצוא את המתקן שיענה לצרכים האינדיבידואליים שלו (חשוב שתהיה הלימה בין מתקן התצוגה למיתוג של החברה ולמאפייני המוצר בכל ההיבטים הרלוונטיים).
מעבר למראה הוויזואלי המרהיב והמקורי, מתקני תצוגה העשויים מזכוכית אקרילית מצטיינים בעמידות גבוהה בפני רטיבות, לחות, קורוזיה, חומרים כימיים וגם בפני קרינת UV  (אולטרה סגול) של קרני השמש. כך ניתן להציב אותם גם באוויר הפתוח, מבלי חשש שמא יאבדו את המראה הטבעי, המבריק והחדיש שלהם. לא בכדי, הם מהווים פתרון אידיאלי לתערוכות ולכנסים המתקיימים תחת כיפת השמיים.
אמנם מתקני התצוגה העשויים מפרספקס מזכירים לנו זכוכית רגילה, אך בפועל מדובר במתקן שמחד גיסא יציב יותר ומאידך גיסא גם קל יותר (הזכוכית האקרילית שוקלת כמחצית ממשקל זכוכית רגילה). עובדה זו מאפשרת לבעל העסק לנייד ולהעביר את מתקני התצוגה ממקום למקום, בהתאם לצרכים הדינאמיים והמשתנים של החברה. כמו כן, הזכוכית האקרילית כמעט בלתי שבירה ולכן היא גם יותר בטיחותית.

גם העובדה שהיא נחשבת ל"ירוקה" וידידותית לסביבה (הזכוכית האקרילית ניתנת למחזור ומתכלה בזמן קצר יותר) מעניקה לה לא מעט נקודות זכות. המודעות ההולכת וגוברת לתחום של איכות הסביבה תמתג חברות, המשתמשות במוצרים ירוקים, גבוה יותר, בעיני צרכנים רבים.

יתרון נוסף ומשמעותי בא לידי ביטוי בעובדה שקל מאוד לתחזק מתקני תצוגה העשויים מפרספקס. ניגוב קליל ושטחי עם סמרטוט לח, בתדירות נמוכה, יספיק על מנת לשוות למתקני התצוגה מראה חדש, מבריק ונוצץ.

למרות שמדובר במוצר איכותי וייחודי, המחיר שלו אינו גבוה. כך שניתן לרכוש ולעצב מתקני תצוגה יוקרתיים ומקוריים בעלויות סבירות ביותר.

אין ספק כי השילוב של כל התכונות הללו, הופך את מתקני התצוגה מפרספקס לפתרון אטרקטיבי ואידיאלי בכל תערוכה, כנס או אירוע.

מתקני תצוגה מפרספקס – שילוב של יופי, איכות ונוחות הינו מאמר פרי עטו של צוות אקריליק

פורסם בקטגוריה בלוג פרספקס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

7 + 2 =