פרספקס ועיצוב הבית – כל אחד יכול!

מעוניין לעצב את הבית באופן יצירתי, חדשני ופונקציונאלי? מפנטז על קונספט ייחודי?

עם מוצרי פרספקס המרהיבים, כל אחד יכול להגשים את החלום הפרטי שלו בתחום העיצוב.
מי שעדיין לא מכיר, פרספקס הוא חומר אקרילי, שמזכיר במראה הוויזואלי זכוכית רגילה, אך מצטיין ב"תכונות פנימיות" של חומרי הפלסטיק.

היתרונות הדומיננטיים הרבים הגלומים בזכוכית האקרילית האיכותית הזו, מהווים קרקע פורייה להיצע בלתי נדלה של רהיטים, מוצרים ואביזרים חדשניים, מודרניים ומקוריים.

לוחות פרספקס מגיעים לארצנו הקטנטונת במספר מידות עובי, החל מ- 2 מ"מ ועד ל- 60 מ"מ.
על ידי שיטות עיבוד שונות ניתן ליצור באמצעותם מגוון מוצרים איכותיים, המותאמים לצרכים האינדיבידואליים והדינאמיים של כל אחד ואחד מאיתנו.

בין שיטות העיבוד הנפוצות, ניתן למנות את החיתוך הצורני, חיתוך מדויק עם מכונת לייזר חדשנית וממוחשבת, הדבקה, ניפוח, ואקום, כיפוף, הדפסה ועוד ועוד…

העובדה שמדובר בחומר גלם שמחד גיסא קל משקל (כמחצית מהמשקל הסגולי של זכוכית רגילה) ומאידך גיסא, חזק ויציב, מאפשרת לנו ליהנות מרהיטים ומתקני אחסון יציבים ונוחים לניוד, בו זמנית.

הזכוכית האקרילית השקופה והמבריקה, אמנם דומה לזכוכית הרגילה, אך היא בלתי שבירה ובלתי נסדקת. עיצוב מקלחון, כיור, מראה ואפילו שולחן לסלון עם החומר האקרילי הינו פתרון נוח וגם בטיחותי.
יתרון נוסף ולא פחות חשוב של הזכוכית האקרילית, בא לידי ביטוי בעובדה שהיא מצטיינת בעמידות בפני קרינת UV  (אולטרה סגול) של קרני השמש, מים, רטיבות, חומרים כימיים וקורוזיה. מסיבה זו, היא מהווה פתרון ותחליף איכותי לחומרי הגלם "המתחרים", גם בכל מה שקשור לעיצוב החיצוני של הבית – פרגולה, גינה או כל מה שבא במגע עם האוויר הפתוח.

מוצרי פרספקס החזקים והעמידים, מלווים אותנו לאורך שנים רבות במראה מבריק, נוצץ וחדש. גם צרכי התחזוקה שלהם נמוכים ביותר ומסתכמים בניגוב שטחי עם מטלית לחה, אחת לכמה זמן.

אבל היתרון הכי גדול של הזכוכית האקרילית הוא שניתן לעצב איתה רהיטים ואביזרים נלווים יוקרתיים ומקוריים, במחירים סבירים ביותר.

עלות הייצור של פרספקס נמוכה משל חומרי הגלם האחרים בשוק ולכן אנו יכולים ליהנות מעיצוב חדשני, מודרני ואסתטי, בלי שנצטרך להשקיע סכומים בלתי פרופורציונאליים של כסף.

שלל הצבעים, הגוונים, הגימורים והמרקמים של מוצרי פרספקס פותחים בפנינו עולם שלם של אפשרויות בתחום העיצוב הפנימי של הבית והחצר.

אמנם הצבע המקורי של הזכוכית האקרילית שקוף (גם בדרך כלל, הצבע המועדף) ניתן לצבוע אותה במגוון מרשים של צבעים וגוונים. באמצעות טכניקות שונות (כדוגמת הזרקת חול, הדבקה מיוחדת או הדפסה) ניתן ליצור גם מרקמים ייחודיים וגימורים אטרקטיביים.

הודות לתכונות הייחודיות הללו, הפכה הזכוכית האקרילית ל"כוכבת" בקרב יצרנים, אומנים ומעצבי פנים שחרטו על דגלם ליצור עבורנו דברים איכותיים, ייחודיים, אסתטיים וגם פונקציונאליים.

אין ספק, כי מוצרי פרספקס מסייעים לכל אחד מאיתנו, להגשים את הפנטזיה הפרטית שלו לגבי בית החלומות.

בוידיאו – איך מייצרים אמבטיות אקריליות מדהימות:

פרספקס ועיצוב הבית כל אחד יכול הינו מאמר פרי עטו של צוות אקריליק

פורסם בקטגוריה בלוג אחד קטן בנושא פרספקס, בלוג פרספקס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

1 + 3 =