קופסאות פרספקס שקופות לחללים ריקים

קופסאות העץ מעלות האבק, כמו גם קופסאות הפח המחלידות, עברו מהעולם ופינו את מקומן לטובת מוצרי פרספקס איכותיים היום מעדיפים בעלי עסקים לקדם את מכירותיהם באמצעות מתקנים עשויים פרספקס, על מנת ליצור השפעת מכירות משמעותית.

קחו לדוגמה את קופסאות הממתקים. קיוסקים, סופרמרקטים, מכולות. אין ילד שלא יתלהב מהשוקולדים והסוכריות החביבים עליו כשהם מוצגים בתוך קופסה יפה עשויה פרספקס שקוף מלא ברק, וממוקמת לנוחיותו בגובה נגיש. בעצם, גם אין הרבה מבוגרים שיעמדו בפני אקט מכירתי כזה.
הקופסאות עשויות קירות פרספקס אשר מודבקים וגמישים בחום. אליהם מתחברים ידיות פרספקס, ברזל או פלסטיק המאפשרות פתיחה וסגירה קלה. קופסאות אלו הן בעלות צירים וחומר שקוף עשוי אקריל, שנמצא מאושר לשימוש למוצרי מזון ומגיע בדרגות איכות וגדלים שונים. ניתן למצוא גדלים וצורות שונות של קופסאות פרספקס, ולעצב להן את הפתחים על פי התאמה אישית.

יתרון נוסף אותו עליכם לקחת בחשבון כשתרצו להשתמש בקופסאות פרספקס, הוא המחיר הזול שלהן. אחסון של שפע ממתקים בתוך קופסאות פרספקס גדולות מושך את העין ומאפשר מכירה ביחידות בודדות או לפי משקל, ללא הזדקקות לאריזה יקרה. כך קיבלתם גם מתקנים ויזואליים מעוצבים יפה, וגם הגדלת מכירות.

אם יש לכם חללים ריקים בנקודות המכירה שלכם, מעמדים מעוצבים מלאים בקופסאות פרספקס יפתור את הבעיה, יצור חגיגת עיצובים ויוזיל משמעותית הוצאות מיותרות על תכנון אדריכלי.
עיצוב נכון של קופסאות הפרספקס הוא גורם חשוב אותו עליכם לקחת בחשבון. היום ניתן לקבל מגוון רחב מאוד של עיצובים לקופסאות על פי התאמה אישית של התיבות לפי רוח העיצוב הכללי של נקודת המכירה. כך קיבלתם בית עסק מעוצב היטב, ואיתו קהל צרכנים אשר מגיב בראש ובראשונה עם העיניים וישלם בשמחה עבור מוצרים שנמכרים במקום אסתטי ומושקע.

יתרונות שקופים לקופסאות שקופות
• הקופסאות מגיעות ביחידה אחת, אשר מייתרות את הצורך בהרכבה
• ידיות מהודרות וקלות לפתיחה וסגירה מושכות את העין
• אין צורך לפתוח ולסגור את הקופסאות על מנת לבדוק את תכנן, המוצר המבוקש בולט לעין וקל להשגה
• קופסאות פרספקס הן אידיאליות למכירת תבלינים, עוגיות וממתקים ומהוות אקט מכירתי ושיווקי בפני עצמן
• ניתנות להשגה במגוון צורות: עגולות, מרובעות, ואליפסות. בנויות מדגמים וגדלים שונים
• אפשר לעצב ולייצר את הקופסאות על פי הזמנה אישית.

קופסאות שקופות מזכירות ריבועי קרח, מים, וחלונות. יש בהן אלמנט אמנותי המעביר מסר מתאים. לא מחביאים ממך את המוצר. להיפך, מגישים לך אותו בצורה ישירה, ברורה ובעיקר מזמינה.

עיצוב מפרספקס משתלב היטב בחלל אוורירי ומשרת אותו. הוא מינימליסטי, מהווה תשובה לחדר או אולם תצוגה עמוס פריטים וריהוט, ובעיקר, מלא דמיון עיצובי של צורות שונות, המגישות אמירה עיצובית אחרת עבור המוצר.

קופסאות פרספקס שקופות לחללים ריקים הינו מאמר פרי עטו של צוות אקריליק

פורסם בקטגוריה בלוג אחד קטן בנושא פרספקס, בלוג פרספקס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

9 + = 14