לוחות פרספקס – חגיגה של יופי והשראה

העקרונות שמנחים אותנו בעיצוב פנים הבית הם אסתטיות, חדשנות,  מקוריות, פונקציונאליות ואיכות. מוצרי פרספקס ניחנו בכל התכונות הנפלאות הללו. חומר זה המוכר גם בכינויים זכוכית אקרילית plexiglass (זכוכית גמישה) הפך במרוצת השנים לחומר גלם מועדף בקרב יזמים, יצרנים, אומנים, מעצבי פנים וצרכנים פרטיים.

אין זה סוד שאומנים רבים מנצלים את התכונות הייחודיות של החומר האיכותי, כדי לקבל השראה ליצירותיהן המקוריות. העובדה שהזכוכית האקרילית יפה כמו זכוכית רגילה ובעלת "תכונות פנימיות" של פלסטיק, הופכת אותה לחומר גלם מוביל בשוק. היא שוקלת רק כמחצית ממשקל הזכוכית הרגילה, אך עדיין יותר חזקה ממנה. כך, ניתן ליהנות מרהיטים יפים, דקורטיביים, יציבים וגם נוחים לניוד. אמנם הצבע הטבעי שלה הוא שקוף (וזה גם הצבע המועדף על מרבית האנשים), אך ניתן לצבוע אותה במגוון בלתי נדלה של צבעים וגוונים.

לוחות האקריליים מגיעים אל היצרן או האומן במגוון דרגות של עובי והם מעבדים אותם למוצרים המוגמרים. כיוון שהיא כל כך נוחה לעיבוד, ניתן ליצור איתה המון מוצרים סופיים מרשימים וייחודיים, בהתאם לשיטת העיבוד הנבחרת. בין מגוון שיטות העיבוד הקיימות ניתן למנות: חיתוך, עבודה עם מכונת לייזר מודרנית וממוחשבת, ניפוח, כיפוף, ואקום, ליטוש, הדבקה, הדפסה ועוד ועוד. שיטת העבודה נבחרת על פי מקור ההשראה של היוצרים ובהתאם לפנטזיה האישית של הצרכנים.  העובדה שהזכוכית האקרילית כמעט בלתי שבירה, מסייעת לאומנים וליוצרים לעבוד איתה בקלות, בפשטות ובנוחות מבלי לחשוש שמא ייווצרו בה שברים או סדקים בלתי ידידותיים. גם עבור הצרכנים השונים, זכוכית בלתי שבירה יותר בטיחות ויותר נוחה לניוד. עצם היותה חומר גלם משובח וזול, הופכת אתה לכל כך פופולארית ומועדפת בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

ניתן לעצב באמצעות לוחות פרספקס רהיטים, מתקנים ואביזרים נלווים חדשניים ומודרניים במחיר סביר, המתאים לכל כיס ולכל צורך. עובדה זו מאפשרת לכל אחד ואחד מאיתנו ליהנות מעיצוב יוקרתי, מקורי וייחודי. שולחן מפואר ושקוף, מנורות דקורטיביות, מתקני תלייה אטרקטיביים, מקלחון מעוצב וקופסאות אחסון מרהיבות, הם רק חלק מהמוצרים הנפלאים שאפשר לייצר ולעצב עם Plexiglass . מוצר מסוים, אינו דומה למשנהו ולכל אחד מהמוצרים הייחודיות שלו, בהתאם למקור ההשראה,  היצירתיות והדמיון של האומנים, מעצבי הפנים והצרכנים.

 

גם בתחום של העיצוב התעשייתי, ניתן ליהנות ממוצרים מיוחדים, יפים ואיכותיים, העשויים מהזכוכית האקרילית המשובחת.

יתרון נוסף וייחודי של הלוחות האקריליים בא לידי ביטוי בעוצמת העמידות שלהם בפני קרינת UV  (אולטרה סגול) של קרני השמש, מים, רטיבות, קורוזיה וחומרים כימיים. מסיבה זו הם מהווים פתרון אידיאלי גם בתחום של עיצוב חוץ הבית – גינה, מרפסת שמש, פרגולה, מחסן חיצוני, או כל מה שבה במגע עם האוויר הפתוח.

אין זה פלא כי מוצרי פרספקס הפכו לא מכבר, להיות קונסנזוס ומקור בלתי נדלה להשראה של אומנים, יוצרים ומעצבים מובילים בשוק.

לוחות פרספקס חגיגה של יופי והשראה הינו מאמר פרי עטו של צוות אקריליק

פורסם בקטגוריה בלוג אחד קטן בנושא פרספקס, בלוג פרספקס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 65 = 67