פרספקס – הוא ולא אחר

פרספקס – הוא ולא אחר – חומר גלם אידיאלי ורב תכליתי

חומר הפרספקס הינו אחד מחומרי הגלם המרכזיים שבהם אנו עושים שימוש לקשת של צרכים ומגוון של מוצרים. זאת, בשל מכלול התכונות והמאפיינים שלו, אשר הופכים את הפרספקס לחומר עבודה נהדר ואידיאלי, הן מבחינתנו כיצרנים וכיוצרים והן מבחינת קהל הלקוחות שלנו כצרכנים, נותני שירותים.

הפרספקס, שקוף וקשיח בדומה לזכוכית, אך בשונה ממנה הוא הרבה יותר קל ממנה, גמיש לעיצוב, אינו שביר, מתכלה וניתן למחזור. כחומר גלם, הפרספקס הינו ידידותי לסביבה מבחינה אקולוגית, ובטוח למשתמש לאור היותו בלתי שביר, ומסנן קרינת . UVולכן, אין זה פלא, שאנו אוהבים אותו כל כך.
תכונותיו הנהדרות של הפרספקס הן שהופכות אותו לחומר גלם מדהים ביד היוצר. חומר גלם איכותי, עמיד ואמין.

מאחר והפרספקס נוח מאוד לעיצוב, הרי שכחומר ביד היוצר ניתן ליצור ולהגיע לתוצרים ולמוצרים שונים זה מזה בתכלית ובצורה. בגודל ובצבע. כל מוצר פרספקס ניתן לייצר ביותר מצורת גימור אחת: אטום, אטום למחצה או שקוף. גימור מאט או מבריק.

עומדות לרשותנו מגוון טכניקות וטכנולוגיות, המאפשרות לנו לעצב את הפרספקס לכדי הצורה הרצויה. ביניהן, ניתן למנות את חיתוכי הלייזר והכיפופים, ואקום פורמינג וניפוח.

הטכניקה המתאימה וצורת הגימור המתאימה תיבחרנה בהתאם לתכלית המוצר ומהותו: כך למשל, פרספקס בגימור קרח שבור משמש לרוב בתחום עיצוב הפנים, בעוד שפרספקס בגימור פריזמות משמש לפיזור תאורה. והכל בהתחשב בטעמו האישי של הלקוח.
מבט אחד מצידכם במבחר המוצרים שאת כולם יצרנו על פי דרישה ובקשת לקוחותינו, ותבינו למה כוונתנו באומרנו שככל הדבר נוגע לפרספקס, השמיים הם הגבול. בין מוצרינו ניתן למנות מעמדים לכרטיסי ביקור, מעמדים לבקבוקים, מעמדים לתפריטים ו/או קטלוגים, סטנדים לברושורים, קופסאות רב תכליתיות, ועוד ועוד. את כולם ניתן לתכנן, לעצב ולייצר בהתאם למידות ולצרכים של החלל בו הם מיועדים להיות מוצבים.

בסופו של יום, תקבלו מוצר שעלותו הינה אטרקטיבית לכיס וצורתו מרשימה ואיכותית כאחד. המוצר יהיה מוכן רק לאחר שיעבור את שלב המיתוג ויותאם צבעונית ועיצובית למותג של הלקוח. את שלב המיתוג מבצעים בדפוס משי או דיגיטאלי ברזולוציה גבוהה.

ואם נותר ספק בלבכם, אנו ממליצים לכם בחום ליצור עימנו קשר. נשמח להסירו כלעומת שבא. שכן, לדידנו, ללא כל צל של ספק, פרספקס הוא הפתרון המיידי, האפקטיבי והאטרקטיבי לצורך קידום המכירות של עסקכם.

פרספקס הוא ולא אחר הינו מאמר פרי עטו של צוות אקריליק

פורסם בקטגוריה בלוג אחד קטן בנושא פרספקס, בלוג פרספקס, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

6 + 3 =